Personer

Axel N. Sømme

Landskapsarkitekt MNLA

axel@arkcubus.no / 95809651
Bjørn Lomundal

Sivilarkitekt MNAL

bjorn@arkcubus.no / 97164007
Cato Mørner

Sivilarkitekt

cato@arkcubus.no / 48134906
David Narbarte-Gomez

Master Arkitektur MNAL

david@arkcubus.no / 93640456
Elin Strandenes

Sivilarkitekt

elin@arkcubus.no / 95809650
Erik Wald-Jacobsen

Senior Rådgiver

erik@arkcubus.no / 95809656
Hanne Kathrin Vie

Arealplanlegger

hanne@arkcubus.no / 48861570
Ina R. Devik

Landskapsarkitekt MNLA

ina@arkcubus.no / 41103917
Ingvild Nesse

Landskapsarkitekt MNLA - Fagansvarlig LARK

ingvild@arkcubus.no / 99736367
Linn Skjold

Arealplanlegger - Gruppeansvarlig PLAN- I permisjon

linn@arkcubus.no / 45210225
Julia Rousse

Sivilarkitekt

julia@arkcubus.no / 94211092
Katarzyna Drobny

Master arkitektur

katarzyna@arkcubus.no / 45258981
Lena Beate Keilegavlen

Sivilarkitekt MNAL- Gruppeansvarlig BYGG

lena.beate@arkcubus.no / 95171885
Lena Bergtun Eliassen

Sivilarkitekt

lena.e@arkcubus.no / 99324595
Linda Grymyr

Sekretær

linda@arkcubus.no / 41616620
Maja Todorovic

Master i arkitektur

maja@arkcubus.no / 98762770
Malin Lundholm

Landskapsarkitekt MNLA

malin@arkcubus.no / 46124021
Odd Eilert H. Mjellem

Daglig leder

odd.eilert@arkcubus.no / 99491173
Ola B. Siverts

Samfunnsplanlegger

ola@arkcubus.no / 95809649
Rubén Saéz Lopéz

Sivilarkitekt MNAL

ruben@arkcubus.no / 47161890
Rune M. Karlsen

Sivilarkitekt

rune@arkcubus.no / 95809653
Thale Bjørnerheim

Sivilarkitekt MNAL - Fagansvarlig BYGG

thale@arkcubus.no / 95809645
Thorbjørn Diesen

Sivilarkitekt MNAL

thorbjorn@arkcubus.no / 95164430
Totto Tamas Ratkai

M.Sc Cand.Tech.Architect

totto@arkcubus.no / 45874506
Torbjörn Bengtsson

Landskapsarkitekt MNLA - Gruppeansvarlig LARK

torbjorn@arkcubus.no / 95418560
Trude Ellingsen

Sivilarkitekt MNAL

trude@arkcubus.no / 95809647
Hilde Sandvik

Redaktør Broen XYZ, Styremedlem

Ruben Ratkusic

Student arkitektur

ruben.r@arkcubus.no
Meld deg på vårt nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev for å få oppdateringer om hva vi holder på med og nytt fra våre prosjekter.

| Arkitektgruppen CUBUS AS © 2019 | Nettsted levert av KODEKS