Personer

Benedicte Eriksen

Landskapsarkitekt MNLA

benedicte@arkcubus.no / 48262979
Bjørn Lomundal

Sivilarkitekt MNAL, partner - Gruppeleder bygg og styreleder

bjorn@arkcubus.no / 97164007
Brita Underdal

Landskapsarkitekt MNLA og agronom

brita@arkcubus.no / 48266981
Cato Mørner

Sivilarkitekt, partner - Fagansvarlig næring

cato@arkcubus.no / 48134906
Cecilie Waage

Landskapsarkitekt MNLA

cecilie@arkcubus.no / 98056913
David Narbarte-Gomez

Master Arkitektur MNAL, partner

david@arkcubus.no / 93640456
Hanne Kathrin Vie

M.Sc. By og regionplanlegging, partner

hanne@arkcubus.no / 48861570
Israa Ghozlan

Master i arkitektur

israa@arkcubus.no / 46596132
Karla Lesley Jaeger

Master i arkitektur

karla@arkcubus.no / 99351904
Lena Beate Keilegavlen

Sivilarkitekt MNAL, partner

lena.beate@arkcubus.no / 95171885
Lena Bergtun Eliassen

Sivilarkitekt, partner - Fagansvarlig skole/idrett/kultur og SØK

lena.e@arkcubus.no / 99324595
Linda Grymyr

Regnskaps- og administrasjonsansvarlig

linda@arkcubus.no / 41616620
Linn Skjold

M.Sc. Urban Ecological planning, partner - Gruppeleder og fagansvarlig PLAN

linn@arkcubus.no / 45210225
Maja Todorovic

Master i arkitektur

maja@arkcubus.no / 98762770
Malin Lundholm

Landskapsarkitekt MNLA, partner - Gruppeleder og fagansvarlig LARK

malin@arkcubus.no / 46124021
Martin Aronsen

Landskapsarkitekt MNLA

martin@arkcubus.no / 99542351
Oda Staupe Eide

Studentpraktikant

oda@arkcubus.no / 92289056
Odd Eilert H. Mjellem

Daglig leder, partner

odd.eilert@arkcubus.no / 99491173
Ola B. Siverts

Samfunnsplanlegger

ola@arkcubus.no / 95809649
Rubén Saéz Lopéz

Sivilarkitekt MNAL, partner

ruben@arkcubus.no / 47161890
Rune M. Karlsen

Sivilarkitekt MNAL, partner

rune@arkcubus.no / 95809653
Sergio Scarponi

Lunsjmedarbeider

Sofie Grieg

Master i arkitektur

sofie@arkcubus.no / 90567223
Thale Bjørnerheim

Sivilarkitekt MNAL, partner - Fagansvarlig bolig

thale@arkcubus.no / 95809645
Thorbjørn Diesen

Sivilarkitekt MNAL

thorbjorn@arkcubus.no / 95164430
Totto Tamas Ratkai

M.Sc Cand.Tech.Arch.

totto@arkcubus.no / 45874506
Trude Ellingsen

Sivilarkitekt MNAL, partner

trude@arkcubus.no / 95809647
Umakanthan Kandasamy

Renholdsmedarbeider

Øystein Gagnat

Master i arkitektur

oystein@arkcubus.no / 47346921
Aashild Lauvsnes Øren

Master i Arkitektur MNAL

aashild@arkcubus.no / 95259545
Hilde Sandvik

Redaktør Broen XYZ, Styremedlem

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Meld deg på vårt nyhetsbrev for å få oppdateringer om hva vi holder på med og nytt fra våre prosjekter.

| Arkitektgruppen CUBUS AS © 2019 | Nettsted levert av KODEKS